• DOLAR
  %0,12
 • EURO
  %0,18
 • ALTIN
  %-0,12
 • BIST
  %1,18
VERİMLİ GÖRÜŞME OLDU

VERİMLİ GÖRÜŞME OLDU

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, belediye ile ilgili projelerin takibi ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere gittiği Ankara’da bir dizi  temaslarda bulundu. AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer ile birlikte Belediye Başkanı Coşar, Boğazlıyan’a yapılması planlanan projeler ve çalışmalar ile ilgili Ankara’da verimli görüşmeler yaptıklarını söyledi.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Yusuf Başer’le birlikte Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’nu ziyaret etti.

Belediye ile ilgili projelerin takibi ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere gittiği Ankara’da temaslarda bulunan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Boğazlıyan’a yapılması planlanan projeler ve çalışmalar ile ilgili Ankara’da verimli görüşmeler gerçekleştirdiklerini söyledi.

Başkan Coşar, AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Yusuf Başer’in de eşlik ettiği ziyarette Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’na Belediyenin talepleri ve projeleri hakkında verimli bir görüşme yaptıklarını söyledi.

“HEMŞERİLERİMİZİN SELAMINI İLETTİK”

Ankara’da yoğun bir görüşme trafiğinde bulunduklarını aktaran Başkan Gökhan Coşar, “Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’nu ziyaret ederek ilçemizde ulaşımı rahatlatacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Hemşerilerimizin selamını ilettik” dedi.

PROJELER HIZLI BİR ŞEKİLDE HAYATA GEÇECEK

“Halkımıza hizmet noktasında bir takım ziyaretlerde bulunduk” diyen Başkan Coşar, “Boğazlıyan’ımıza ve halkımıza hizmet için çalışmaya devam edeceğiz. Projelerimizi hızlı bir şekilde hayata geçireceğiz. Bizlerde her zaman destek olan Cumhurbaşkanı yardımcımıza hükümetimize, bakanlarımıza, milletvekillerimize çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM