• DOLAR
  12,4902
  %4,09
 • EURO
  14,0407
  %0,23
 • ALTIN
  720,04
  %4,34
 • BIST
  1.776
  %-2,35
YAMAÇLI HİZMETLERİYLE ZİRVEDE

YAMAÇLI HİZMETLERİYLE ZİRVEDE

Yamaçlı halkının sosyal yaşantılarını daha da zenginleştirip, doğa ile iç içe ortamlarda vakit geçirmelerini sağlamak, bunların yanında doğaya katkıda bulunmak amacı ile kasabada markalar yaratan Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, dev projesini daha görücüye çıkardı.

Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, hizmet potansiyelini çeşitlendirmek adına sürdürdüğü vizyon projelerine bir yenisini daha ekledi. Belde de birbirinden önemli yatırımları hizmete alan Yamaçlı Belediye Başkanı Altıntaş, bu kez 1500 dönümlük araziyi orman alanı için düzenleme çalışması yaparak önemli bir değeri daha kasabaya kazandırdı.

GENE YAMAÇLI GENE YENİ BİR PROJE

Yamaçlı Kasabası’nın genç Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, durmak nedir bilmiyor. Her hafta yeni bir projeye imza atan Başkan Altıntaş, Yamaçlı’nın geleceği bizim için çok önemli diyerek, kasabada 1500 dönümlük alanı orman için tahsis etti.

DOĞA DOSTU BELEDİYE BAŞKANI

Vizyon proje göz doldururken, hızla ilerleyen proje ile Yamaçlı daha güzel nefes alacak. Başarılı çalışmaları ile kısa süre içerisinde Yamaçlı’da gönüllere dokunan Başkan Altıntaş, bir projesini daha kasaba halkının hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyor.

GELECEĞE YATIRIM YAPIYORUZ

‘Bir ağaç bir insan’ ‘temiz hava güzel görünüm’ ilkeleriyle ilerleyen Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, “Bizler kasabamıza kısa süreli hizmet için değil, geleceğimize yatırım yapmak için geldik. Şükürler olsun ki orman projemizi de hayata geçiriyoruz” dedi.

YAMAÇLI’NIN YENİ BULUŞMA NOKTASI OLACAK

Başkan Altıntaş, şu açıklamalarda bulundu.

“Bu projenin amacı sadece ağaç dikmek değil. Yıllar sonra bu alanda torunlarımızın piknik yaptığını görmek öğrencilerimizin organizasyonlar düzenlediği görmek ve Yamaçlı Kasabamızın yeşil Yamaçlı unvanına kavuşturmayı görmek bizim hedefimizdir.

Bir taraftan yolları kilitli parke taşla döşerken bir taraftan da sadece beton değil doğaya yatırım yapmanın sevinci ve gururu içerisindeyiz. Bizler ve mesai arkadaşlarım kasabamız için 7 gün 24 saat hizmet etme aşkı ile bu yolda ilerlerken bizlere orman alanı için destek veren, aşırı sevinç gösteren ve hizmetlerimizde yanımızda olan Yamaçlı halkımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

HEDEFİMİZ YEŞİL YAMAÇLI

Bunlar daha 7 aylık başkanlık sürecime sığdırabildiklerim, çok kısa sürede daha büyük ve daha güzel projeler geleceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Bizler her projeye heyecanla başlıyor ve projelerimiz hayata geçince de sevinçle karşılıyoruz. Artık Yamaçlı değil, yeşil Yamaçlı olacak. Doğanın bize sunduklarını Allah’ın bize bahsettiklerini inşallah en iyi şekilde vatandaşlarımıza hizmet olarak sunacağız. Ormanımız kasabamıza hayırlı olsun.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM