• DOLAR
  8,6619
  %-0,03
 • EURO
  10,1842
  %0,23
 • ALTIN
  490,67
  %-0,17
 • BIST
  1.392
  %-1,94
Yamaçlı için yapamayacağım hiçbir şey yok

Yamaçlı için yapamayacağım hiçbir şey yok

Ak Parti Yamaçlı Belediye Başkan aday adayı Selim Uysal, “Üniversiteli dediniz, Hak adalet dediniz, yönetici dediniz, tercüme dediniz, yol dediniz, sağlık dediniz. Eğitim dediniz, su dediniz, yemek yiyen değil, garson dediniz. Halka hizmet Hakka hizmet sayan Halkın efendisi değil, Hakkın Hizmetkarı olmak için göreve talip oldum.  Ak Parti’den aday adayı oldum. ‘Haydi sıra sende Yamaçlı’ ‘Sakın kader deme; kaderin üstünde bir kader vardır.’ Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır” dedi.

Yamaçlı Belediye Başkanlığı için 2019 Yerel seçimlerinde Ak Parti’den aday adaylığını açıklayan eğitimci Selim Uysal, Beldenin güzelleşmesi ve kamu hizmetleri konusunda daha üst noktalara ulaşması, sosyal ve kültürel faaliyetlerinin arttırılması gibi hizmetlerin önce planda olacağını söyledi.

“Bu ülke, bu vatan bizim. Hep birlikte, beraber çalışacağız, beraber hizmet getireceğiz, Yamaçlımız kazanacak” diyen Uysal, bilgi ve deneyimlerini beldenin yönetimi için harcamayı planladığını söyledi.

Yamaçlı’nın yetiştirdiği önemli şahsiyetlerden birisi olan eğitimci Selim Uysal, bilgi, birikim ve tecrübesini Yamaçlı’ya hizmet etmeye vakfederek, Ak Parti’den Yamaçlı Belediye Başkan aday adaylığı müracaatında bulundu.

Boğazlıyan Ak Parti İlçe Teşkilatı’na gelen ve aday adaylık formunu İlçe Başkanı Osman Düğenci’ye teslim eden Uysal, halkımız, partililer ve seçmenlerden gelen yoğun talepler karşısında aday adayı olduğunu söyledi.

30 yıldır eğitimle iç içe olduğunu vurgulayan Uysal, kırsal kesimleri çok iyi bildiğini belirterek, “Görev verilmesi halinde bu görevi layıkıyla yerine getireceğim. Belediye başkanı olarak seçilmem durumunda Beldemiz modern bir belde kalitesine kavuşmuş olacaktır. Beldemizin daha da güzelleşmesi ve kamu hizmetleri konusunda daha üst noktalara ulaşması, sosyal ve kültürel faaliyetlerinin arttırılması gibi hizmetlerimiz önce planda olacaktır” dedi.

Ak Parti için bir nefer olarak çalıştığını ve çalışmaya da devam edeceğini aktaran Uysal, “Onun için eğer partimiz, Cumhurbaşkanımız, bu onurlu görevi tevdi ederse, bu görevi layığı ile sürdürmeye her zaman hazırım. Bu vesile ile Yamaçlı Belediye Başkanlığına aday adaylığını yapmış bulunmaktayım. Yamaçlımıza, Boğazlıyan’ımıza ve Ülkemize hayırlı olsun. Ak Parti; Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, Ak Parti iktidarlarında tarihe mal olacak hizmetler yapılmıştır. Kuşkusuz milletimiz de bu yapılanları her seçimde takdir ederek sandıkta tescil etmiştir.  Türkiye’de Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde başlayan hizmetkar belediyecilik anlayışı, Ak Parti ile birlikte artık bir standart haline gelmiştir. Bizde bunun için bu onurlu göreve talip olduk” şeklinde konuştu.

“Herkesin Başkanı Olacağım”

Ak Parti Yamaçlı Belediye Başka aday adayı Selim Uysal, “Bu onurlu göreve talip olurken, partimiz ve halkımızın da destekleri ile seçilmem halinde Beldede yaşayan herkesin belediye başkanı olacağım. Hizmet ederken hiçbir vatandaşımızı birbirinden ayırmadan ayrım yapmadan, gündüz yorulmadan gece uyumadan var gücümle hizmet için çalışacağım. Beldemizin suyunu içen, havasını teneffüs eden bütün insanlarımızla  birlikte, doğduğumuz büyüdüğümüz beldemize hizmet etmek benim için en büyük onurdur. Bu kutsal görev ve yolculukta Yamaçlı için yapamayacağım

hiçbir şey yok” açıklamasında bulundu.

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, Selim Uysal’a başarılar dileğinde bulunarak, “Çıkmış olduğu bu yolda başarılar dilerim. 31 Mart seçimleri Boğazlıyan’a Yozgat’a ve Türkiye’ye hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM