• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
YAŞAMA SAĞLIK VE RENK KATACAK

YAŞAMA SAĞLIK VE RENK KATACAK

Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar, “Tazelenme Üniversitesi planlamaları kapsamında kaliteli sağlık hizmetlerinin sunulmasını sağlamak ve üniversite hastanesinin daha da ileriye taşınması için çalışmalar yürüteceğiz. Ayrıca; Yozgatlı yaşlı bireylerin yaşamlarına sağlık ve renk katacak projemizin detaylarını yakında ayrıntılarıyla paylaşacağız” dedi.

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yaşar, Tıp Fakültesi ve hastanenin mevcut durumunu değerlendirdiklerini belirterek, “Eksiklikleri ve potansiyel fırsatları belirledik. Sağlık hizmetlerini ve eğitim kalitesini daha da ileriye taşımayı amaçlayan yenilikçi ve sürdürülebilir stratejileri geliştirerek, Tıp Fakültesi ve Araştırma Uygulama Hastanesinin geleceğini şekillendirecek adımları attık. Özellikle Tazelenme Üniversitesi planlamaları kapsamında Yozgatlı yaşlı bireylerin yaşamlarına sağlık ve renk katacak projemizin detaylarını konuştuk ve yakında ayrıntıları paylaşacağız” dedi.

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar, Tıp Fakültesi ve Araştırma Uygulama Hastanesi’nde incelemelerine devam ediyor.

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar, Üniversitenin Tıp Fakültesi ve Araştırma Uygulama Hastanesi’nde gerçekleştirdiği incelemelere kararlılıkla devam ediyor.

Rektör Yaşar, kaliteli sağlık hizmetlerinin sunulmasını sağlamak ve üniversite hastanesinin daha da ileriye taşınması için Tıp Fakültesi ve Hastane bölümlerini titizlikle gezip inceledi. Bu kapsamda, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Fatih Erkoç ve Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Atilla Şenaylı ile detaylı görüşmeler gerçekleştirdi.

Rektör Prof. Dr. Evren Yaşar, yaptığı açıklamada, Üniversitenin Tıp Fakültesi ve Araştırma Uygulama Hastanesinin mevcut durumunu daha yakından görmek ve geleceğe yönelik stratejileri belirlemek amacıyla bu ziyaretleri düzenlediğini belirtti. Tıp Fakültesi ve Hastane yönetimi, akademisyenler ve sağlık çalışanları ile görüşerek kurumun hedefleri ve gelişim planlarını ele aldıklarını ifade etti.

Rektör Yaşar, “Bu incelemeler ve görüşmeler, Üniversitemizin Tıp Fakültesi ve Araştırma Uygulama Hastanesi alanındaki potansiyelini daha iyi anlamamıza yardımcı oluyor. Görüşmeler sırasında, kurumun güçlü yönlerini ve geliştirme alanlarını belirlemek için kapsamlı bir değerlendirme yapıyoruz. Aynı zamanda, Tazelenme Üniversitesi projesinin ayrıntılarını konuşarak, yaşlı nüfusa yönelik sağlık hizmetlerinin nasıl daha iyi sunulabileceğini tartışıyoruz. Bu ziyaretler, Üniversitemizin sağlık alanındaki yüksek standartlarını sürdürme ve geliştirme konusundaki taahhüdümüzü vurguluyor” şeklinde konuştu.

Rektör Prof. Dr. Evren Yaşar, Tıp Fakültesi ve Araştırma Uygulama Hastanesi yönetimi, öğretim üyeleri ve sağlık çalışanları ile yürütülen görüşmelerin, Üniversitenin stratejik planlamalarının şekillendirilmesinde büyük rol oynadığını ve katkı sağladığını belirtti. (Hüseyin TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM