• DOLAR
  %0,09
 • EURO
  %1,11
 • ALTIN
  %0,73
 • BIST
  %1,17
YATIRIMLAR SÜRÜYOR

YATIRIMLAR SÜRÜYOR

Belediye Başkanı Gökhan Coşar; Söz verdiğimiz gibi, projelerimizi tek tek hayata geçireceğiz.

Boğazlıyan’ın bir yandan geleceğine ışık tutacak proje ve çalışmalarına ağırlık veren diğer yandan da minik çocukların eğitimlerine yönelik çalışmaları ile takdir toplayan Başkan Coşar, herkesin yüzünün güldüğü mutlu bir Boğazlıyan yaratmak için çalıştıklarını dile getirdi.

 

Boğazlıyan’ın tarihi, kültürel birikimi, doğal zenginlikleriyle harekete geçirilmeyi bekleyen eşsiz bir potansiyele sahip olduğunu her fırsatta dile getiren Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın yola çıktığında tespit ettiği sorunları kısa sürede çözerek, Boğazlıyan’ın sahip olduğu tüm değerleri korumacı bir anlayışla harekete geçirecek adımlar atması memnuniyetle karşılanıyor.

Boğazlıyan’da hayata geçen ve geçecek projeler ile yakından ilgilenen söz verdiği proje ve yatırımları tek tek hayata geçiren Başkan Coşar, tarihi, kültürel birikimi, doğal zenginlikleriyle harekete geçirilmeyi bekleyen eşsiz bir potansiyele sahip olan Boğazlıyan için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Yapımı devam eden minik çocukların eğitim göreceği okul ile ilçe stadyumunda yapımı devam eden spor tesisinde incelemelerde bulunan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Söz verdiğimiz gibi vatandaşlarımızın rahatı için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz, Bu birlik ve beraberlik sayesinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

“Biz çalışıyoruz. Gecemizi gündüzümüze katıyoruz” diyen Başkan Coşar, “Boğazlıyan’ın yarınlarına dönük neler yapacağımıza bakıyoruz. Biz bu güçlü birliktelik ile çok güçlü, çok güzel işler yapacağız” diye konuştu.

Başkan Gökhan Coşar, “Tertemiz kalpleriyle geleceğimizi aydınlatan çocuklarımızın kendilerini mutlu ve güvende hissedeceği şirin bir eğitim yuvasının çalışmalarını en kısa sürede tamamlayarak, hizmete açacağız. Söz verdiğimiz gibi, projelerimizi tek tek hayata geçireceğiz.

İlçemiz stadyum yanında yapımına devam eden spor tesisinin çalışmaları da hızla devam ediyor. Gençlerimizin fiziksel uygunluklarını ve yeteneklerini ortaya çıkararak sporla iç içe bir hayat sürdürebilmeleri için ilçemizde gerçekleşen projeleri her zaman desteklemeye devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Başkan Gökhan Coşar, ayrıca içerisinde bulunulan pandemi dolayısıyla “Ailemizin, sevdiklerimizin ve toplum sağlığı için mümkün olduğu müddetçe evlerimizden dışarı çıkmayalım, gerekmedikçe kalabalık ortamlarda bulunmayalım.

Sosyal mesafemizi koruyarak, maske ve temizlik kurallarına da hassasiyetle uyarak sağlıklı günlere hep birlikte kavuşacağız” şeklinde konuştu.

21.12.2020

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM