• DOLAR
  %0,10
 • EURO
  %-1,12
 • ALTIN
  %-2,34
 • BIST
  %5,16
YAZILITAŞ’A GÜVEN TAM

YAZILITAŞ’A GÜVEN TAM

Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu yapıldı. Genel Kurulda kooperatifin 2 yıldır başkanlığını yürüten Sinan Yazılıtaş, üyelerin güvenoyunu alarak yeniden başkanlığa seçildi.

Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Seçimli Kurulu’nda, Başkan Sinan Yazılıtaş, bir kez daha esnafın güvenini kazanarak 3’üncü kez Başkanlığa seçildi.

2 dönemdir başarıyla yürüttüğü Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı görevinde gönüllerde taht kuran Başkan Sinan Yazılıtaş, 3’üncü döneminde de üyelerin güvenoyunu alarak yeniden başkanlığa seçildi.

Oylamaya katılan üyelerin tamamının oyunu alarak 4 yıl daha yetki alan Başkan Sinan Yazılıtaş, “Bu başarı hepimizin başarısı. Oda olarak esnaf ve sanatkarımızın menfaatlerine uygun çalışmaya devam edeceğiz. Bize güvenerek destek veren tüm esnafa teşekkür ediyorum” dedi.

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulu’nda tek liste ile seçime giren Başkan Sinan Yazılıtaş üyelerden bir kez daha yetki aldı.

Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen Genel Kurul’a, Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Yozgat Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Latif Altın, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Nuri Erkoç, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Öcal Öcalan, Ticaret Borsası Başkanı Harun Halıcı başta olmak üzere, STK ve Siyasi Parti temsilcileri, Oda Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri ile çok sayıda esnaf ve sanatkar katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede divan başkanı ve üyelerin seçiminin ardından faaliyet raporu okundu. Kongrede mevcut başkan Sinan Yazılıtaş’ın tek liste halinde girdiği seçimde üyelerin tamamının oylarını alarak yeniden Başkanlığa seçildi.

Seçimin ardından teşekkür konuşması yapan Başkan Yazılıtaş, “Seçimi Boğazlıyan esnaf ve sanatkarı kazandı. Bana destek veren herkese teşekkür ederim. Seçim, bir yarıştı ve yarış bitti. Bundan sonra çalışmalarımıza kaldığı yerden devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

“YÖNETİM KURULU”

Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sinan Yazılıtaş, başkanlığındaki yönetim kurulu ise Mehmet Yozgat, Musa Karacabey, Burhan Çay, Ömer Faruk Demir, Yaşar Sevim, Erkan Göğüş, Aytaç Şen ve Ömer Aslan’dan oluşurken, denetim kurulu ise Alper Kalın, Ömer Doğan ve Ümit Demiray’dan oluştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM