• DOLAR
  %0,03
 • EURO
  %0,29
 • ALTIN
  %0,74
 • BIST
  %1,00
YENİ YIL HUZUR VE MUTLULUK GETİRSİN

YENİ YIL HUZUR VE MUTLULUK GETİRSİN

Boğazlıyan Kaymakamı Recep Aydın, 2022 yılının hem Ülkemize hem de tüm insanlığa hayırlı olmasını diledi.

Yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Kaymakam Aydın, “Acısıyla tatlısıyla sevinci ve hüznüyle bir yılı daha geride bırakırken, ülkemiz ve ilçemiz adına daha güzel gelişmelerin yaşanacağına inandığım 2022 yılını sizlerle birlikte karşılamanın mutluluk ve heyecanını yaşıyorum” dedi.

2022 yılının, salgın sürecinin tamamen hayatımızdan çıktığı, ertelemek zorunda kaldığımız tüm güzelliklere yeniden kavuştuğumuz bir yıl olmasını temenni eden Kaymakam Aydın, “Boğazlıyan’ımızın var olduğu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirip ilçenin her alanda kalkınması ve güzel hizmetlere kavuşması için mücadele edeceğiz” diye konuştu.

Yeni yılın herkesin beklentilerine cevap verecek, tüm insanlık için sevgi ve barış dolu bir yıl olması temennisinde bulunan Kaymakam Aydın, “Yeni yılın ülkemize ve milletimize sağlık, mutluluk ve barış getireceğine, ülkemizin demokrasi ve hukuk kuralları çerçevesinde daha da gelişip, güçleneceğine olan inancımız tamdır. Milletçe, birlik ve beraberliğimizi koruyarak, karşı karşıya kaldığımız problemleri de milli yardımlaşma ve dayanışma içerisinde çözebileceğimiz ise mutlaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın ilçemize ve ülkemize iyilikler, güzellikler getirmesini temenni eder, ilçemizde görev yapan tüm kamu personelinin, özel sektör çalışanlarının ve saygıdeğer Boğazlıyan halkının yeni yılını kutlar, sağlık ve mutluluk diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM