• DOLAR
  %-0,13
 • EURO
  %0,12
 • ALTIN
  %-0,02
 • BIST
  %1,60
YENİPAZAR DEĞİŞİMDEN YANA

YENİPAZAR DEĞİŞİMDEN YANA

MENDERES BARAN’A DESTEK ÇIĞ GİBİ

YENİPAZAR TEK YÜREK

Yenipazar halkı değişim için yeşil ışık yaktı. 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’den Belediye Başkan aday adayı olan Menderes Baran’a destek için Yenipazar’dan kalabalık konvoy eşliğinde Boğazlıyan AK Parti İlçe Teşkilatına gelen Yenipazarlılar, Yenipazar’da değişimden yana olduklarını söylediler. AK Parti Yozgat İl Başkanlığını da ziyaret eden heyet, Baran’a desteklerini iletti.

Yenipazarlıların gönlünde taht kuran işadamı Menderes Baran’a destek için Boğazlıyan’a akın eden yüzlerce Yenipazarlı, değişim rüzgarı için şiddetini artırmaya devam ediyor.

“Yenipazar’da yeni bir ses, yeni bir soluk ve yeni projeleri ile bu hizmette bende varım” diyen Ak Parti Yenipazar Belediye Başkan aday adayı Menderes Baran’ın etrafında birleşen Yenipazar,  Aşağı Sarıkaya, Ömerli, Yaraş ve Eğlence Mahallerinden oluşan grup, değişim için desteği her geçen gün artıyor.

                -“GÖNÜLLERDE YENİPAZAR”-

Yenipazarlılar, sorumluluğu ağır olan bir görev ama çok şükür Belediye Başkan aday adayımız Menderes Baran, “Bu görevin üstesinden gelecek iradeye, cesarete, vizyona, güce ve misyona sahiptir” dediler.

Yenipazar’da projeleri ile ön plana çıkan Belediye Başkan aday adayı Menderes Baran için, Boğazlıyan’a çıkarma yapan Yenipazarlılar, burada Ak Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatını ziyaret etti, Başkan Osman Düğenci ile bir süre görüştü.

-“AK PARTİ’Yİ HEP DESTEKLEDİK”-

Aşağı Sarıkaya Mahallesi sakinlerinden Adıgüzel Alkan, burada mahallesi adına söz alarak yaptığı konuşmada, Yenipazar Belediye Başkanı Cem Eser’i eleştirerek, gazeteye vermiş olduğu beyanata tepki gösterdi.

Alkan; “Sayın Başkan şimdi tamamen Yenipazar’ın yüzde 100 desteğini arkasına almış, yola devam gibisinden talihsiz açıklamalar da bulunmuş. Ama çok eksiklikleri var. Amaç çıtayı biraz daha yükseltmek. Tabi hep birlikte her beraber durmak yok, yola devam.  Ancak bizim (yani seçmenin) isteği Menderes Baran’ı aday görmektir.

2002 yılından bu yana biz AK Parti’deyiz. Aşağı Sarıkaya Mahallesi olarak bugüne kadar yüzde 80’in üzerinde AK Parti’ye destek vermiştir. Hiçbir zaman hiçbir tereddütümüz olmamıştır. Biz AK Parti kimi karşımıza çıkardıysa destek vermişizdir. Arkasında durduk, durmaya devam edeceğiz.

Ayrımcılık kesinlikle yok. Yenipazar’ın Ömerlisi, Eğlencesi, Aşağı Sarıkayası ve Yaraşı, biz bir bütünüz. 2 dönem sayın başkanımızı destekledik. Hiç bir ayrım yapmadan, hiçbir şey gözetmeden destekledik. Şimdi ise sayın Menderes Baran’ı destelemek ve başkan olarak görmek istiyoruz. Çünkü; çıtayı daha ileri yükselteceğine inanıyor, hizmetleri artıracağına inanıyoruz” ifadelerinde bulundu.

Yenipazar Beldesi AK Parti kurucularından Güner Özer ise, “Biz bu partiyi kurduğumuzda hiçbir kimse yoktu. Buradaki vatandaşta yoktu. Açık ve net söylüyoruz. Sayın Başkan Cem Eser’i yeni dönemde görmek istemiyoruz” dedi.

-“BAŞKAN DÜĞENCİ; TEŞKİLATIMIZ EN GÜZEL KARARI VERECEKTİR”-

AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci de “Yenipazar’da da ayrımcılığa yer vermeden, tabi ki gönlünüzde, istediğiniz bir adayınız olabilir ama bunu ileri götürmeden, kazanan Yenipazar olsun, kazanan Boğazlıyan olsun, kazanan AK Parti olsun” dedi.

-“BAĞLARI KOPARMAYACAĞIZ”-

“Dik duracağız dikleşmeyeceğiz. Birbirimiz arasındaki bağları koparmadan, birbirimizi severek, daha iyi hedeflere gitmek hepimizin ortak arzusudur” diyen Başkan Düğenci, “Köyümüzde mahallemizde her yerde herkesle iyi ilişkiler içerisinde, iyi örneklerle her zaman her şeyin daha iyisini yapana inanacağız. Teşkilatımız en güzel kararı verecektir. Biz bu kararda çok fazla etkili değiliz, o yüzden Ak Partimiz kararı verecektir. Bizim hiç bir adayı uzaklık veya yakınlığımız yok, adaylarımıza eşit mesafede olmak bizim görevimizdir. Sizlerin de genel merkezimizin aday göstereceği kişi etrafında birlik olacağınıza yürekten inanıyorum” diye konuştu.

-“YENİPAZARLILAR YOZGAT’A GİTTİLER”-

Boğazlıyan’da AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret eden kalabalık heyet, daha sonra hep birlikte Yozgat’a hareket etti.

AK Parti Yozgat İl Başkanlığını ziyaret eden heyet, burada AK Parti İl Teşkilatını ziyaret etti, Belediye Başkan aday adayı Menderes Baran’a desteklerini ilettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM