• DOLAR
  %-0,01
 • EURO
  %-0,08
 • ALTIN
  %0,03
 • BIST
  %1,05
YENİPAZAR ESER’LE GÜZEL

YENİPAZAR ESER’LE GÜZEL

Yenipazar Belediye Başkanı ve adayı Cem Eser’in tekrar aday gösterilmesi belde de sevinçle karşılandı. Yenipazar halkının en iyi hizmetlere layık olduğunu dile getiren Başkan Eser, bu anlayışla çalışmalarını sürdüreceklerini belirterek, Belediye olarak halkın belediyesi olmaya devam edeceklerini söyledi.

“GÖNÜLLERDE TAHT KURACAĞIZ”

31 Mart seçimlerinde Yenipazar da tekrar AK Parti’den aday gösterilen Belediye Başkanı Cem Eser’in adaylığı belde de sevinçle karşılandı.

Başkanlığı döneminde belde de hizmetleri ile adından söz ettiren Başkan Eser, “Tüm teşkilatımızla birlikte gayret göstereceğiz. Bundan sonra daha fazla çalışıp, gönüllerde taht kuracağız” dedi.

Başkan Eser, “Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘gönül belediyeciliği’ talimatını en iyi şekilde yerine getireceğiz. Herkesi kucaklayacağız. İnşallah gayretli çalışmalarımızla, samimiyetimizle, dürüstlüğümüzle, mütevaziliğimizle, tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımızın yoğun çalışmasıyla 31 Mart 2019 seçimlerinde de en iyi sonucu alacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun. Durmak yok yola devam” diye konuştu.

Başkan Eser, “Bana destek veren kadirşinas belde halkımıza, dua eden, arayan soran tüm dostlara teşekkürlerimi arz ediyorum. Rabbim çıktığımız bu yolda bize güvenenlere ve milletimize bizi utandırmasın, mahcup etmesin. Gayemiz Yenipazarımız için çok ama çok çalışmaktır. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi.

“GÜVENİ BOŞA ÇIKARMAYACAĞIZ”

Partisinin kendisine tevdi ettiği görevden dolayı mutlu olduğunu dile getiren Başkan Eser, “Bana tekrar bir emanet verdiler. Ben de bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek, emaneti muhafaza etmek için varımı yoğumu ortaya koyup, gecemi gündüzüme katarak çalışacağım. Yenipazarlılar bize güvenir. Projelerimizi artırarak hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

“BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

Yenipazar’ın kalkınması için canla-başla çalışacaklarını da sözlerine ekleyen Başkan Cem Eser, “Yenipazarlılar olarak kadim beldemizde hizmetlerimizi artırma gibi bir sorumluluğumuz var. Eminim ki hemşerilerimle birlikte bunu başaracağız. Adaylığım Beldemize, Boğazlıyan’ımıza ve Yozgat’ımıza hayırlı olsun” diyerek açıklamasını tamamladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM