• DOLAR
  %-0,13
 • EURO
  %0,12
 • ALTIN
  %-0,02
 • BIST
  %1,60
YENİPAZAR’IN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRECEĞİZ

YENİPAZAR’IN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRECEĞİZ

 

 

(CHP) Yenipazar Belediye Başkan aday adayı Halil İbrahim Alpaslan; “Verimli ve kalıcı projelerimizle Yenipazar’ın çehresini değiştireceğiz, adından söz ettireceğiz. Yenipazar’ın gerek geleceği gerekse kalkınması için göreve talibim. Yeni vizyon kazandıracak projeleri bir bir hizmete sunacağız ve yapacağımız yatırımlarla beldemizi hem Yozgat’ın hem de Türkiye’nin gözdesi yapacağız. Vatandaş odaklı hizmetlerimiz olacak. Ben Yenipazar’lıyım, Yenipazar’ın bir evladıyım. Benim isteğim baskı olmadan adaletli bir şekilde Yenipazar’a ve her mahallesine güzel bir kalkınma amaçlı projeler sunmaktır” dedi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yenipazar Belediye Başkan aday adayı Halil İbrahim Alpaslan, “Yenipazar’a gönül veren birisiyim. Beldemizin ‘marka’ olmasını, daha mutlu, daha yaşanabilir, daha temiz, daha modern bir belde olmasını hep birlikte sağlayacağız. Bunu yapmak için bölgemizdeki herkesi kucaklayacağız, mesaimizi Yenipazar’ımız için, projelerimizi de belde sakinlerimizle birlikte hayata geçireceğiz. Projelerimizle belediyeciliğin tarihini yazacağız. Yenipazar da hem Yozgat’ımıza hem de ülkemize örnek olacak bir başarı hikayesi yaratacağız” dedi.

Yenipazar’ın genç, vizyoner ve idealist adayı olan Halil İbrahim Alpaslan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yenipazar Belediye Başkan aday adaylığı başvuru formunu yoğun kalabalık ve sevenleri eşliğinde CHP İlçe Başkanı Ahmet Peker’e teslim etti.

Ailesi ve sevenlerinin eşliğinde parti binasına gelen Alpaslan, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimi’nde CHP’den Yenipazar Belediye Başkan aday adaylığına müracaat etti.

Yenipazar’a hizmet etmek için aday olduğunu açıklayan Halil İbrahim Alpaslan, “Beldemizin hizmetkarı olmak için aday oldum. Yenipazar sevdasıyla yola çıktım. Yenipazar için önemli projelerim var. Yenipazar’a olan sevdam asla azalmayacaktır. Ben Yenipazar’lıyım, Yenipazar’ın bir evladıyım. Benim isteğim baskı olmadan adaletli bir şekilde Yenipazar’a ve her mahallesine güzel bir kalkınma amaçlı projeler sunmaktır” dedi.

Belde halkı ile istişareler neticesinde aday adayı olmaya karar verdiğini anlatan Alpaslan, bu onurlu görevde hiçbir ayrım gözetmeksizin hizmet odaklı çalışacağını söyledi.

Siyasetin içinde olan biri olarak başta ailesi olmak üzere yanında yer alan herkese teşekkür eden Alpaslan, “Hep birlikte atacağımız adımlarla Yenipazar’ı markalaştıracağız” dedi.

Oldukça dikkat çeken konuşması zaman zaman coşkulu alkışlarla kesilen Alpaslan, “Enerjimizi Yenipazar’ın geleceğine ve kalkınmasına harcayacağız. Benim dedem (İzzet Alpaslan) her zaman ileri görüşlü birisiydi. Yenipazar’ın kalkınması için çok uğraştı. Aile büyüğümün yürüdüğü yolda bende inşallah yürüyeceğim” şeklinde konuştu.

“İDDİALI PROJELERLE GELİYORUM”

CHP Yenipazar Belediye Başkan aday adayı Halil İbrahim Alpaslan, şunları aktardı.

“Yeni projelerimle ve yapacağım çalışmalarla Yenipazar’ın gerek geleceği gerekse kalkınması için bu onurlu göreve talibim. Yeni vizyon kazandıracak projeleri bir bir hizmete sunacağız ve yapacağımız yatırımlarla beldemizi hem Yozgat’ın hem de Türkiye’nin gözdesi yapacağız.

2019-2024 yıllarını kapsayan belediye hizmet döneminin hedefimiz doğrultusunda belirlenecek olan yol haritası vizyonu sağlamak amacıyla, uygulanması öngörülen projeleri güçlü bir şekilde  belirleyeceğiz. Yapacağımız analiz çalışmalarıyla beldenin kaderini değiştirmek için ekip olarak hazırız. Yenipazar’ın çehresini değiştireceğiz. Verimli ve kalıcı projelerimizle ismimizden söz ettireceğiz. Çünkü vatandaştan, sahadan aldığım izlenim bu yönde. Bu güven ve samimiyet beni ciddi şekilde mutlu etti. Halkımız yaptığımız projeleri söyleyecek. Siyasette edindiğim bilgi ve tecrübelerimi, deneyimimi Yenipazar için kullanmak istiyorum.”

“YENİPAZAR’I BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

Yenipazar’da oluşturmak istediği yönetim modelinden de bahseden Halil İbrahim Alpaslan, “Yenipazar’ı muhtarlarımızla, halkımızla birlikte yöneteceğiz. Sorunları yerinde ve hızlı bir şekilde çözeceğiz. Bu nedenle gerek sosyal ve gerek diğer projelerimizle birlikte hizmet etmek istiyoruz. Çalışmalarımızın her aşamasında sonuna kadar şeffaflık sağlamak en başta gelen ilkelerimiz olacaktır” açıklamasında bulundu.

“PEKER; BAŞARILAR DİLEDİ”

CHP Boğazlıyan İlçe Başkanı Ahmet Peker ise, adaylarının; Gençliğinin de vermiş olduğu enerjiyle partiye güç katacağını vurgulayarak, “Adayımız Halil İbrahim Alpaslan, Yenipazar’da ve mahallelerinde istişareler yaparak adaylık başvurusunda bulundu. Halil İbrahim Alparslan’ı bu kutlu yolda yalnız bırakmayan hemen hemen her siyasi görüşe sahip kardeşlerimizin de burada olması bizleri ayrıca mutlu etti. Adayımız Yenipazar’lılara emanet. Başkan adayımızın Yenipazar’da başarılı olacağına cani gönülden inanıyorum. CHP olarak Yenipazar’da da iddialıyız. Adayımıza başarılar diliyoruz, hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM