• DOLAR
  8,8689
  %1,22
 • EURO
  10,4740
  %1,60
 • ALTIN
  499,21
  %1,68
 • BIST
  1.385
  %-1,20
Yerel seçimlere hazırız

Yerel seçimlere hazırız

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, 24 Haziran seçimlerinde Boğazlıyan merkez ve köylerde 1. Parti olmanın gururunu yaşıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın daha önceki seçiminde ilçe merkezinde 4071 oy, 24 Haziran seçimlerinde 5337 oy, Boğazlıyan geneli toplamında ise 12.600 oy alarak Cumhurbaşkanlığı seçiminde 1. Parti olduk. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde Recep Tayyip Erdoğan’ı Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk başkanı seçmenin gururunu yaşıyoruz” dedi.

“DEMOKRASİ VE MİLLİ İRADE BİR KEZ DAHA GÜCÜNÜ İSPAT ETTİ”

“VAKİT TÜRKİYE’YE ODAKLANMA VAKTİ. VAKİT YEREL SEÇİM VAKTİ”

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, seçim sonuçlarının Türkiye demokrasisinin bir zaferi olduğunu belirterek, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nin ülkeye ve millete hayırlı olmasını diledi.

-“AK HİZMETLER BOĞAZLIYAN’LA BULUŞMAYA DEVAM EDECEK”-

İstikrar ve güven ortamının kendini ispat ettiğini ve artık Türkiye’ye odaklanmak gerektiğinin altını çizen Başkan Düğenci, Türkiye’nin önünde artık pozitif bir ajanda var. Teşkilatımız birdir, beraberdir ve güçlüdür. Bu birlikteliğimizi genel merkezin talimatı doğrultusunda yerel seçimlerde devam ettirerek Ak mührü Boğazlıyan Belediyesine tekrar vuracağız. Ak Parti hükümetinin Boğazlıyan Belediyesine sağlamış olduğu imkanları tekrardan Boğazlıyan halkıyla buluşturacağız” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, “Göreve geldiğimiz günden itibaren yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları ve gençlik kolları ile birlikte ilk günden itibaren mahallelerimizde toplantı yaparak, hasta ziyaretlerimizi, özellikle partimizin kırgın üyelerimizi tek tek ziyaret ettik ve partimize yeniden kazandırdık. Bütün beldelerimizi ve köylerimizi yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte ziyaret ettik, sorunlarını dertlerini dinledik, elimizden geldiği kadar çözmeye çalıştık. Kamu kurum ve kuruluşları, şeker fabrikası ile gayet iyi ilişkiler kurarak memleketimize faydalı olmaya çalıştık. Emeği geçen yönetim kurulu üyelerimiz başta olmak üzere Ak davaya gönül veren dava arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum” diye konuştu.

“Boğazlıyan halkı ve teşkilatımız bölünmeden önümüzde yapılacak olan yerel seçimlere  Ak mührü yeniden vuracağımıza inancımız tamdır” diyen Başkan Düğenci, şunları söyledi.

-“ŞİDDETLE KINIYORUM”-

“Biz birlik ve beraberlik içinde olduğumuzdan sonra bükemeyeceğimiz bilek yoktur. Seçimin akabinde ilçe teşkilatımızı başarısız göstermek isteyen kişi ve kişilerce şahsıma ve teşkilatıma yöneltilen başarısızlık ibaresini kabul etmiyorum ve şiddetle kınıyorum.

Biz eleştirilere açığız ancak haklı eleştirilere ve zamanında yapılan eleştirilere açığız. Teşkilatımız birdir beraberdir ve güçlüdür. Bu birlikteliğimizi genel merkezin talimatı doğrultusunda yerel seçimlerde devam ettirerek Ak mührü Boğazlıyan Belediyesine tekrar vuracağız. Ak Parti hükümetinin Boğazlıyan Belediyesine sağlamış olduğu imkanları tekrardan Boğazlıyan halkıyla buluşturacağız.

-“BOĞAZLIYAN SEVDALISIYIZ”-

Yatırımlara ve sosyal imkanların artırılması için önümüzde ki dönemde elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Amacımız daha güçlü bir Boğazlıyan. Gerek şahsım, gerekse yönetim kurulumuz ile il genel meclis üyelerimiz sayın Bayram Eroğlu ve Ahmet Afşar ile partimizin tüm kademesindeki görev yapan arkadaşlarımızın hepsi Boğazlıyan sevdalısı.

-“YEREL SEÇİMLERDE HİÇ BİR ŞÜPHEMİZ YOK”-

Boğazlıyan’a yapılacak olan her türlü yatırımların yanındayız. Boğazlıyan İlçe Teşkilatı olarak ve dava arkadaşlarımızla beraber Boğazlıyan Belediye seçimlerini tekrar kazanacağımızdan hiçbir şüphe ve kaygımız yoktur.

-“1. PARTİ OLMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ”-

24 Haziran seçimlerinde Boğazlıyan merkez ve köylerde 1. Parti olmanın gururunu yaşıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın daha önceki seçiminde ilçe merkezinde 4071 oy, 24 Haziran seçimlerinde 5337 oy, Boğazlıyan geneli toplamında ise 12.600 oy alarak Cumhurbaşkanlığı seçiminde 1. Parti olduk. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde Recep Tayyip Erdoğan’ı Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk başkanı seçmenin gururunu yaşıyoruz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM