• DOLAR
  9,2620
  %0,92
 • EURO
  10,7921
  %1,11
 • ALTIN
  526,44
  %-0,64
 • BIST
  1.410
  %-0,16
Yıl sonu etkinliği ilgi gördü

Yıl sonu etkinliği ilgi gördü

2017-2018 eğitim yılında farkındalık oluşturan Boğazlıyan İMKB Şükran Ana Okulu öğrencilerinin hazırladığı projeleri görücüye çakırdı.

“Şükran Ana öğrencilerinden anlamlı sergi”

Yıl boyu düzenlediği çeşitli etkinlikler ile adını duyuran İMKB Şükran Ana okulu öğrencileri farklı bir etkinliğe daha imza attı. Öğrenci, veli ve öğretmenler arasındaki ilişkileri daha da geliştirmek amacıyla düzenlenen kermese katılım yoğun oldu.

Boğazlıyan İMKB Şükran Ana Okulu Eğitim-Öğretim Yılı Sonu Etkinlikleri kapsamında sergi açtı. Hazırladıkları resim ve ilginç tasarımlarıyla dikkat çeken ürünlerini katılımcılara sergiledi.

2017-2018 eğitim yılında farkındalık oluşturan Boğazlıyan İMKB Şükran Ana Okulu öğrencileri hazırladığı resimleri görücüye çakırdı.

Bir birinden ilginç proje hazırlayan öğrenciler, yıl boyu derslerinde yaptıkları çalışmaları sergilediler.

Milli Eğitim Müdürü Mustafa Şimşek, “Öğrencilerimiz yıl boyu derslerinde yaptıkları çalışmaları sergilediklerini belirterek, “Bu sergi ile çocuklarımız kendi yeteneklerini de göstermiş oluyorlar böylelikle kendilerine olan güvenleri artıyor, yapılan eserlerin takdir edilmesi öğrencilerimizin hayatına güven kazandırıyor. Öğrencilerin el emeği göz nuru çalışmalarında emeği geçen okul idarecilerini, öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi kutluyor ve tebrik ediyorum” dedi.

Okul Müdürü Mehmet Durmuş ise yıl sonu sergisinin öğrencilerin el emeği göz nuru olduğunu belirterek, öğrencileri ve onlara destek veren mesai arkadaşlarını çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Amaçlarının öğrenciler, veliler ve öğretmenlerin kaynaşmasını sağlamak olduğunu ifade eden Durmuş, “Kermes programına velilerin de büyük ilgi göstermesi bizi çok mutlu etti, katılımlarından dolayı herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından serginin açılışı gerçekleştirildi, öğrencilerin bir birinden güzel çalışmaları gezildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM