• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
YILDIRIM; ADAYLIĞINI AÇIKLADI

YILDIRIM; ADAYLIĞINI AÇIKLADI

“Genç ve Dinamik Hacı Yıldırım, AK Parti’den Boğazlıyan Belediye Başkanlığı İçin Aday Adayı Oldu”

Hizmet davasına katkıda bulunmak amacıyla bu yola çıktığını belirten AK Parti Boğazlıyan Belediye Başkan aday adayı Yıldırım, “Boğazlıyan için hayırlı ve güzel bir gelecek inşa etmek adına Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ın liderliğinde yürütülen bu şanlı ve kutlu davaya destek olmayı amaçlıyoruz. Amacımız, yerelde daha gelişmiş bir Boğazlıyan için çalışmak. Ak Parti’nin belirlediği hedeflere ulaşmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız” dedi.

Boğazlıyan’ın sevilen iş insanlarından Hacı Yıldırım, AK Parti’den Boğazlıyan Belediye Başkan aday adayı oldu.

Genç ve dinamik yapısıyla dikkat çeken Yıldırım, yerel yönetimde yerli, milli ve üreten bir belediye hedefiyle yola çıktığını belirtti. Aday adaylık başvurusunu AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci’ye teslim eden Yıldırım,  açıklamasında “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yürütülen hizmet davasında bir nefer olmak adına Belediye Başkanlığına aday adaylığı başvurumu yapıyorum. Amacımız, yerelde daha gelişmiş bir Boğazlıyan için çalışmak. Ak Parti’nin belirlediği hedeflere ulaşmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız” dedi.

“YEREL YÖNETİMDE GENÇ BİR YÜZ”

Hizmet davasına katkıda bulunmak amacıyla bu yola çıktığını belirten Yıldırım, Boğazlıyan için hayırlı ve güzel bir gelecek inşa etmek adına Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğinde yürütülen bu şanlı ve kutlu davaya destek olmayı amaçladığını söyledi.

Hacı Yıldırım, 2024 yerel seçimlerinin millet, memleket ve Boğazlıyan için hayırlar ve güzellikler getireceğine inandığını dile getirerek, “Bu yerel seçimlerde ülkemiz için olduğu gibi Boğazlıyan için de önemli ve anlamlıdır. Bu süreçte halkımızın teveccühüne layık olmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Yıldırım, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki hizmet davasına bir nefer olmak amacıyla Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdiğini belirtti. “Yerelde daha gelişmiş bir Boğazlıyan için çalışmak amacımız. AK Parti’nin belirlediği hedeflere ulaşmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız” diyen Yıldırım, geleceğe yönelik vizyonunu açıkladı.

“Bilgi birikimimle, Boğazlıyan’ı daha yaşanabilir ve kalkınmış bir yer haline getirmek için aday adaylığına başvurdum. Amacımız yerli, milli ve üreten bir belediye olarak ön plana çıkmak. Cumhurbaşkanımızın liderliğindeki hizmet anlayışını Boğazlıyan’a taşıyarak, ilçemizi daha ileriye taşımak istiyoruz. Halkımıza daha iyi bir yaşam standartı sunmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ise 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan mahalli idareler seçiminde Boğazlıyan Belediye Başkanlığı için aday adaylığı müracaatında bulunan Hacı Yıldırım’a başarılar dileyerek, “Çıktığı bu yolda başarılar dilerim. 31 Mart seçimlerimiz hayırlı ve uğurlu olsun” açıklamasında bulundu. (Erol TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM