• DOLAR
  13,4985
  %-1,26
 • EURO
  15,3619
  %-1,06
 • ALTIN
  775,40
  %-0,39
 • BIST
  1.810
  %0,05
YILDIRIM’A BÜYÜK DESTEK

YILDIRIM’A BÜYÜK DESTEK

Cumhur İttifakı AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın seçim kampanyasına destek vermek amacıyla İstanbul’da bulunan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, 23 Haziran’da gerçekleştirilecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin çok önemli bir seçim olduğunu ifade ederek, “İstanbul’da netleşmiş olan usulsüzlükler neticesinde tekrarlanacak olan seçim basit bir Belediye Başkanlığı seçiminden çıkmış olup hizmet aşkı ile şaibeli yöneticilik arasında tercihin oylanacağı bir demokratik sınav olacaktır” dedi.

İstanbul Yozgat Boğazlıyan Derneği tarafından düzenlenen geleneksel kahvaltı buluşmaları Özler Birlik Derneği’nin sponsorluğunda İstanbul’da gerçekleştirildi.

AK Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer, Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, Avrupa Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Veysel Filiz, İstanbul Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Ahmet Yılmaz, Fransa Yozgatlılar Birliği Başkanı Hüseyin Çalışkan,  Özler Birlik Derneği Başkanı Coşkun Babayiğit ve birçok dernek temsilcisinin katılımı ile düzenlenen kahvaltı programına ilgi büyük oldu.

-“BAŞER; DESTEK İSTEDİ”

AK Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer, yaptığı konuşmada İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Binali Yıldırım için destek istedi ve bugüne kadar yapılan çalışmaları anlatarak AK Parti’nin hizmet anlayışına vurgu yaptı.

-“TARAF OLMAK KADAR DOĞAL BİR ŞEY YOK”-

Avrupa Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Veysel Filiz ise, “Eğer Paris ve Berlin bu seçime bu kadar odaklanmışsa, daha da ileri giderek taraf olmuşsa, o halde bizlerin de, Milli hassasiyetlerinden hiç bir zaman taviz vermeyen Yozgatlıların da taraf olması kadar doğal bir şey olamaz” dedi.

-“BU SEÇİM BASİT BİR SEÇİM DEĞİL”-

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar da hemşehrilerini selamladığı konuşmasında, “İstanbul’da netleşmiş olan usulsüzlükler neticesinde tekrarlanacak olan seçim basit bir Belediye Başkanlığı seçiminden çıkmış olup hizmet aşkı ile şaibeli yöneticilik arasında tercihin oylanacağı bir demokratik sınav olacaktır” dedi.

Coşar, “Bu seçim çok önemli bir seçim. Burada hemşerimizle bir araya geldik ve İstanbul’un aydınlık yarınları için gayret ediyoruz.  Bizim için artık vakit, İstanbul vaktidir. Allah’ın izni ile Milletvekili, bakan, başbakan ve Meclis Başkanı olarak görev yapan ve ülkemize önemli hizmetlerle buluşturan sayın Binali Yıldırım’ı kazandıracağız” dedi.

-“YILDIRIM’A DESTEK İSTEDİ”-

İstanbul’da yaşayan Yozgatlılardan Binali Yıldırım için destek isteyen Coşar, “Sayın Binali Yıldırım’ın AK Parti Hükümetleri dönemindeki tüm görevlerinde Yozgat’a da gerçekleştirilen yatırımlara büyük destekler verdiğini ve dev yatırımlar kazandırdığını hatırlattı.

Heyet, programın ardından Topçu Köyü Derneği ile Şefaatli Kızılyar Köyü Derneğini ziyaret etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM