• DOLAR
  %0,73
 • EURO
  %-0,26
 • ALTIN
  %-0,69
 • BIST
  %3,13
YILMAZ’IN ADAYLIK BAŞVURUSU SEVİNÇLE KARŞILANDI

YILMAZ’IN ADAYLIK BAŞVURUSU SEVİNÇLE KARŞILANDI

Ankara Etimesgut’ta başarılı bir belediye başkanlığı dönemi geçiren ve yaptığı hizmetlerle hafızalarda iz bırakan hemşerimiz Av. Serhat Kemal Yılmaz, AK Parti Yozgat Milletvekili aday adayı oldu.

Etimesgut’ta 2004-2009 yılları arasında başarılı bir belediye başkanlığı dönemi geçiren Yılmaz, yaptığı hizmetlerle hafızalarda iz bırakmıştı. Hemşerileri tarafından sevinçle karşılanan Yılmaz’ın aday adaylığı başvurusu, doğup büyüdüğü Boğazlıyan’da da memnuniyetle karşılandı.

Yılmaz’ın aday adaylığı başvurusu, siyasi çevrelerde heyecan yarattı. Yılmaz’ın siyasi deneyimi ve başarılı belediye başkanlığı dönemi, Yozgatlıların ilgisini çekti.

AK Parti Yozgat Milletvekili aday adayı olan Yılmaz, seçim çalışmalarına da hız verdi. Yozgatlıların dikkatini çeken isimlerden biri olarak öne çıkan Yılmaz, Başarılı bir meslek çalışmasıyla birlikte sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti çalışmalarında da adından söz ettiren, AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcılığı, Seçim İşleri Bakanlığı, İl Disiplin Kurulu Başkanlığı görevlerini yürüten hemşerimiz Yılmaz, AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatını ziyaret ederek burada İlçe Başkanı Osman Düğenci ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi, istişarelerde bulundu.

Yılmaz, yaptığı açıklamada Türkiye’nin ve Yozgat’ın önemli hizmet ve yatırımlara AK Parti iktidarları dönemlerinde kavuştuğunu belirterek, “Yozgat’ımız ve ülkemizin gelişmesi ve kalkınması noktasında devasa projeleri 21 yıllık iktidarı boyunca yurdumuzun dört bir yanında AK Parti hayata geçirmiştir. Elbette daha yapacak çok işimiz var. Yozgatlı hemşerilerim partimize ve sayın cumhurbaşkanımıza sevgisini ve bağlılığını her seçimde göstermiştir. Bu seçim önceki seçimlere göre adeta bir kader seçimidir. Ülkemizin geleceği adına sayın cumhurbaşkanımızın liderliğine ihtiyacı vardır” dedi.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, Yılmaz’a çalışmalarında başarılar dileğinde bulundu.

Hemşerimiz Av. Serhat Kemal Yılmaz, helan aktif olarak serbest Avukatlığın yanısıra T.C. Cumhurbaşkanlığı adına müdahil vekili olarak Darbe Davalarının takibini yapıyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM