• DOLAR
  8,6613
  %-0,04
 • EURO
  10,1844
  %0,23
 • ALTIN
  491,03
  %-0,09
 • BIST
  1.392
  %-1,94
Yozgat Kardeşine Sahip Çıkıyor

Yozgat Kardeşine Sahip Çıkıyor

İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Yozgat Şubesi tarafından “ Yozgat Kardeşine Sahip Çıkıyor” isimli kampanyada, yapılan yardımlar ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

                Müftü Salih Sezik, “Kış aylarında Yozgat’ta bulunan yetim ve ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürmek, ihtiyaçlarını gidermek amacıyla başlattığımız ‘ Yozgat Kardeşine sahip çıkıyor’ yardım kampanyası devam ediyor. Tespit edilen ihtiyaç sahibi aileler kapı kapı ziyaret edilerek, yardım bizzat kapı da kendilerine takdim ediliyor. Bu gibi yardımlar devam edecektir” dedi.

İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Yozgat Şubesi tarafından “ Yozgat Kardeşine Sahip Çıkıyor” isimli kampanyada, yapılan yardımlar ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

“Vakit Paylaşma Vakti”

İl Müftüsü Salih Sezik, “Türkiye Diyanet Vakfı Yozgat Şubesi insani yardım ekiplerimiz, başta nakit para olmak üzere, temel gıda, sıfır kıyafet ve ev eşyası gibi malzemeleri ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıyor. Kış aylarında Yozgat’ta bulunan yetim ve ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürmek, ihtiyaçlarını gidermek amacıyla başlattığımız “ Yozgat Kardeşine sahip çıkıyor” yardım kampanyası devam ediyor. Tespit edilen ihtiyaç sahibi aileler kapı kapı ziyaret edilerek, yardım bizzat kapı da kendilerine takdim ediliyor. Bu gibi yardımlar yıl boyunca devam edecektir” dedi.

Müftü Sezik, “yardımlarından dolayı hayırsever Yozgat halkımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“Müftü Sezik ile Konak Sohbetleri”

Öte yandan İl Müftüsü Salih Sezik, toplumun her kesimi ile buluşmaya devam ediyor.

İlde faaliyet gösteren bir takım STK (Ensar, Cihannüma) vb. temsilcileri tarafından her hafta Tarihi Erbazlar Konağı’nda düzenlenen Sohbet Programlarının bu haftaki konuğu İl Müftüsü Salih Sezik oldu.

“Huzuru ailemizde arayalım”

İl Müftüsü Salih Sezik sohbetinde, “ Gençliğin değerinin bilinmesi, Uyuşturucuya karşı mücadele de alınacak önlemler, Aile yapısının önemi ve aile bireyleri üzerinde etki eden faktörlerden bahsederek”, katılımcıların zihinlerini canlandırdı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM