• DOLAR
  8,6619
  %-0,03
 • EURO
  10,1842
  %0,23
 • ALTIN
  490,67
  %-0,17
 • BIST
  1.392
  %-1,94
YOZGAT ŞEHİR HASTANESİ 2. YILINI KUTLAYACAK

YOZGAT ŞEHİR HASTANESİ 2. YILINI KUTLAYACAK

Türkiye’nin ilk Şehir Hastanesi olan Yozgat Şehir Hastanesi hizmete başlayışının ikinci yılını kutlayacak. İlk olmanın zorlukları ve güzelliklerini vefakâr ve cefakâr hastane personeli ile vatandaşlara en iyi hizmeti sunarken, bugüne kadar bir milyon 785 bin 796 hasta muayene edilip, 36 bin 497 ameliyat yapıldı, 59 bin 378 hasta ise yataklı tedavi gördü.

Türkiye’nin ilk Şehir Hastanesi olan Yozgat Şehir Hastanesi hizmete başlayışının ikinci yılını kutlayacak.

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekim Vekili Op. Dr. İbrahim Akkurt, Türkiye’nin ilk Şehir Hastanesi olan Yozgat Şehir Hastanesi’nin ikinci yılını kutlayacaklarını söyledi.

İlk olmanın zorluklarını da, güzelliklerini de vefakâr ve cefakâr çalışma arkadaşlarıyla birlikte yaşadıklarını aktaran Dr.  Akkurt, “Hep birlikte koşturduk, zaman zaman zorlandık, alışkanlıklarımızı değiştirmek zorunda kaldık, ama herkesin üstesinden gelemeyeceği bir büyük güzelliği de birlikte vücuda getirdik.

Bugün Türkiye’nin ilk Şehir Hastanesi olan Yozgat Şehir Hastanemiz ve ailemiz 2 yaşında. 2 yıldır ihtiyaç duyan bütün hastalarımıza birlikte hizmet ettik” dedi.

Başhekim Vekili Akkurt, yüksek fedakârlıklarla kısa sürede ürettikleri hizmetler için bütün çalışma arkadaşlarına, emeği geçen herkese teşekkür ederek, Yozgat Şehir Hastanesi’nde iki yıllık süreç içerisinde, bir milyon 785 bin 796 hasta muayene edildi, 36 bin 497 ameliyat yapıldı, 59 bin 378 hasta yataklı tedavi gördü.

Kamu Özel ortaklığının en güzel örneği olan hastanemiz de hep beraber daha nice güzel günler görmek dileğiyle, bütün çalışma arkadaşlarımızı 17 Ocak 2019 Perşembe günü 12.30-13.30 saatleri arasında hastanemiz konferans salonunda tertip edeceğimiz yıldönümü etkinliğine bekliyoruz. Bundan sonraki hayatımızda da hayal ettiğimiz tüm güzelliklerin bizlerle olmasını temenni ederim” diye konuştu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM