• DOLAR
  13,5650
  %-0,18
 • EURO
  15,2603
  %-0,18
 • ALTIN
  792,53
  %-0,21
 • BIST
  1.951,17
  %0,31
Yozgat Sevdalısıyım

Yozgat Sevdalısıyım

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili adayı Osman Gözan, “Her Yozgatlı gibi ben de Türkiye ve Yozgat sevdalısıyım. Yozgat için daha büyük projeler üretmek adına aday oldum” dedi.

MHP Yozgat Milletvekili adayı Osman Gözan, gazetemizi ziyaret etti. Beraberinde MHP Boğazlıyan İlçe Başkanı İbrahim Tamer, yönetim kurulu üyeleri ve partililer ile birlikte gerçekleşen ziyarette MHP adayı Osman Gözan, “Yozgat’ımızın meclisteki genç ve güçlü sesi olmak için çiftçimizle, işçimizle, esnafımızla, sanayicimizle ve tüm hemşerilerimizle birlikte daha güçlü ve daha mutlu bir Yozgat için adayım” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerde bulunan MHP Milletvekili adayı Gözan,

“Cenab-ı Allah Vekilliği nasip ederse Yozgat’ımıza, camiamıza en iyi şekilde hizmet etmeyi istiyoruz. Buradaki amacımız camiamıza, Yozgat’ımıza katkı sunabilmek. Cumhur İttifakı, Millet Aklı, Milli Bekanın Teminatı için bu yola çıktık. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin özellikle 15 Temmuz’dan bu yana uygulamış olduğu, birlik ve beraberlik çağrısı, devlete ve millete yönelik politikasından dolayı milletin teveccühünü kazandık. Bizlerde Ülkemiz için Yozgat’ımız için çalışacağız” diye konuştu.

MHP adayı Gözan, “Sanayici ve iş adamı kimliğim ile bilgi ve birikimimi millete hizmet etmek için harcayacağım. Her Yozgatlı gibi ben de Türkiye ve Yozgat sevdalısıyım. Yozgat için daha büyük projeler üretmek adına aday oldum.Yaşamım boyunca Yozgat’ın heyecanını ve coşkusunu yüreğinde hisseden biriyim. Yozgat’a yeni yatırımlar getirmek ve memleketimizin kanayan yarası olan başka illere göçü önlemek adına çalışmalarda bulunacağız. Ayrıca ilimiz tarım ve hayvancılık adına çağın gereksinimlerine uygun projeler geliştirerek bu alanda Yozgat’ı marka şehir haline getirebilmek için çalışacağız” ifadelerinde bulundu.

Gözan, “Milletimizin desteği ile Cenab-ı Allah’ın takdiri ile çıktığımız bu yolun ülke ve Yozgat için hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

MHP, heyeti ayrıca ilçe esnaflarını gezdi, vatandaşlarla sohbet etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM