• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %-0,63
 • ALTIN
  %-0,66
 • BIST
  %-0,59
YOZGAT’I GEZDİLER

YOZGAT’I GEZDİLER

SMMM Oda Başkanları Yozgat’ı gezdi. Yozgat SMMM Odası Başkanı Ahmet Bulut’un ev sahipliğini yaptığı ziyarette Başkan Bulut, “Yozgat ilimizin tarihi ve kültürel yerlerini misafir oda başkanlarına gezdirerek Yozgat’ımız hakkında bilgi verdik. Ayrıca mesleğimiz hakkında fikir alış verişinde bulunduk” dedi.

SMMM Oda Başkanları Yozgat’ı gezdi. Yozgat SMMM Odası Başkanı Ahmet Bulut’un ev sahipliğini yaptığı ziyarette Başkan Bulut, “Dostluk mesafe tanımaz. Sevdikleriniz sizden kilometrelerce uzakta olsa da yalnız değilsinizdir şu hayatta. Türkiye’nin her bir tarafından gelip,Yozgat mali müşavirler odamızı ziyaret eden,  Aksaray SMMMO Başkanı Abdurrahman Özkan,  Kırıkkale SMMMO Başkanı Ferman Aldemir,  Konya SMMMO Yönetim Kurulu Üyesi ve önceki dönem oda başkanı, Seyit Faruk Özselek, Kırşehir SMMMO Başkanı Özgür ALBAYRAK, Kayseri SMMM odası önceki dönem oda başkanı Anfer Yılmaz, Kayseri Meslektaşlarımızdan İsa Ferah, Çankırı SMMMO başkanı Hüseyin Yakar,  Bilecik SMMMO Önceki dönem Başkanı Süleyman Kıral, Konya SMMMO Önceki dönem Sekreteri Süleyman Erçik, Kütahya  SMMM odası yönetim kurulu üyesi Ahmet Bülbül, Kütahya SMMM Odası Başkanı Halil Hamzaoğlu’na nezaket ziyaretleri için şahsım ve meslektaşlarım adına teşekkür ederim” dedi.

Başkan Bulut, “Yapılan bu ziyaret de Yozgat ilimizin tarihi ve kültürel yerlerini misafir oda başkanlarına gezdirerek Yozgat’ımız hakkında bilgi verdik. Ayrıca Mesleğimiz hakkında fikir alış verişinde bulunduk. Başkanların odamızı ziyaret etmesi ve görüş alışverişinde bulunmamız bizleri mutlu etmiştir. Tüm başkanlarımıza odamız ve üyelerimiz adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM