• DOLAR
  %0,06
 • EURO
  %1,12
 • ALTIN
  %0,56
 • BIST
  %1,24
YOZGATLILAR FEDERASYONU’NDAN ÖZHASEKİ’YE ZİYARET

YOZGATLILAR FEDERASYONU’NDAN ÖZHASEKİ’YE ZİYARET

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ve yönetim kurulu üyeleri, Başkent temasları kapsamında Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’yi ziyaret ettiler.

Özhaseki, ziyarette yaptığı açıklamada; “Bugün buraya çok sevdiğim özelde de tek tek tanıdığım arkadaşlarımız ziyaretimize geldiler. Son derece memnuniyet duydum” dedi.

Ziyarette Kayseri Yozgatlılar Federasyonu yönetim kurulu üyeleri, Ersan Dağdeviren, Koray Can, Murat Gencer, Kazım Karagöz, Dursun Açıkyürek’te yer aldı.

Ziyarette konuşan Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Kayserimizde gerek Yozgat’ımızından gerek Sivas’tan gerek Nevşehir’den, Kırşehir’den, Niğde’den, Kahramanmaraş’tan epeyce bir hemşerimiz gelmişler. Onlarca yıldır beraber yaşıyoruz en ufacık bir sıkıntı dahi yok. Karşılaştıklarımızla Yozgatlı’mıydı Sivaslı’mıydı diye aklımın ucundan geçmiyor. İyi insan ise başımızın tacı. Başımızın üstünde yeri var. Kayseri’de böyle bir hoşgörü ve nezaket ortamının sağlanmasında da elbette ki temsil eden arkadaşlarımızın büyük payı var” diye konuştu.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ise, “Ötekileştirmeden, ayrıştırmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yıllardır da bu hep böyle oldu. Ticaret köprüleri oluşturduk, aynı zamanda birçok iş koluna ait çalışanlarımız Kayseri’de mevcut. Tabi ki federasyon ve derneklerin görevi kendi örf ve adetlerini yaşadıkları şehirde yaşatmak ve bu şekilde yaşamlarını sürdürmek. Bizde bu görevleri üstlendik.

İnşallah bizlerde ülkemiz için Kayserimiz için ve doğduğumuz şehir Yozgat’ımız için neler yapabilirizin kaygısı içerisindeyiz. İnşallah sizin tavsiye ve önerilerinizde bizleri en iyi noktaya getirecektir. Bu anlamda sizin desteklerinizi hep hissetmek istiyoruz. Ziyaretimizde de amacımız buydu. Sizlerin bizleri ziyaretlerinizle bizlerde sizleri ziyaret etmek istedik. Bundan sonraki süreçte inşallah bizlere tavsiyeleriniz olursa bunları kulağımıza küpe olarak aklımızda bir fikir olarak önümüzdeki yol haritasını çizmek kaydıyla sizlerin tavsiyelerini bekliyoruz. Bu anlamda bir kez daha şahsım, yönetim kurulum adına teşekkür etmek istiyorum” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM