• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %-0,04
 • ALTIN
  %0,00
 • BIST
  %0,33
YOZGATLILAR’DAN VALİ ÇİÇEK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

YOZGATLILAR’DAN VALİ ÇİÇEK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU YÖNETİMİNDEN KAYSERİ VALİSİ GÖKMEN ÇİÇEK’E ZİYARET

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Afyon’dan Kayseri Valiliğine atanan Gökmen Çiçek’i ziyaret ederek, başarı dileklerinde bulundular.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ve yönetim kurulu üyeleri, Ersan Dağdeviren, Murat Gencer, Koray Can ve Kazım Karagöz, Kayseri Valiliği görevine atanan Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan, sözlerinin başında Vali Gökmen Çiçek’e başarı dileyerek, federasyon yapısı ile ilgili bilgiler verdi.

Kayseri’deki üye sayısı anlamında en büyük STK’lardan birisi olduklarının altını çizen Çağan, önümüzdeki süreçte yapılacak olan çalışmalar konusunda da bilgi paylaşımında bulundu. Özellikle memleket derneklerinin genç jenerasyonun kültürlerini, örf ve adetlerini unutmaması adına büyük bir misyon üstlendiğini aktaran Çağan, Vali Çiçek’e de samimi ev sahipliğinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ise Kayseri gibi büyük ve gelişmiş bir şehirde göreve başlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Gerek sosyal ve gerekse de kültürel manada Kayseri’nin Anadolu’nun parlayan yıldızı konumunda olduğunu kaydeden Vali Gökmen Çiçek, “Şehrin tüm dinamikleri ile daha iyi hizmetler yapmanın arzusundayız. Gerek kamu kurumları gerekse sivil toplum örgütleri bizler için büyük önem taşıyor. Toplum yararına olan her türlü çalışma ve projeye imkanlar ölçüsünde destek vereceğiz” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM