• DOLAR
  13,5582
  %0,64
 • EURO
  15,3060
  %0,23
 • ALTIN
  799,00
  %0,69
 • BIST
  1.912,89
  %-4,89
YOZGAT’TA BOĞAZLIYAN RÜZGARI

YOZGAT’TA BOĞAZLIYAN RÜZGARI

Adalet ve Kalkınma Partisi Yozgat 7. Olağan Kongresi yapıldı. Kongre’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın prensipleri ile İl Başkanlığı görevine atanan Yusuf Başer, güven tazeledi. Kongreye büyük katılım sağlayan AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı dikkatleri üzerine çekerken;  Telekonferansla kongreye katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan;  “Ülkemizi 2023 hedeflerine tamamen ulaştırmadan durmak, duraksamak bize haramdır” dedi.

 

AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, 7. Olağan Kongrede güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

AK Parti Kırşehir, Kırıkkale, Yozgat ve Sivas 7. Olağan İl Kongrelerinde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bugüne kadar Cumhuriyet tarihinin tamamında yapılanların beş katı, on katı hizmet gerçekleştirmemiz elbette önemlidir ama asıl yapacaklarımız daha ileridedir. Ülkemizi 2023 hedeflerine tamamen ulaştırmadan durmak, duraksamak, bir anı bile boşa geçirmek bize haramdır. Evlatlarımıza 2053 vizyonlarını hayata geçirebilecekleri bir Türkiye bırakamazsak gözümüz açık gider” dedi.

Rıza Kayaalp Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen AK Parti Yozgat 7. Olağan İl Kongresi’nde konuşan TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ kongrenin hayırlı olması dileğinde bulundu.

Kongrede, ilk günkü gibi heyecan ve coşkuya şahit olduğunu söyleyen Bozdağ, “Bir bayram havası var, bir demokrasi şöleni havası var. Bu heyecanı inşallah 2023 seçimlerine kadar devam ettireceğiz. Yeniden daha büyük bir başarıya imza atmaya var mıyız? Ben size inanıyorum. Bütün seçimlerde Yozgat,Türkiye’de rekor seçim başarılarına imza attı. Bu başarılar sizin başarınızdır. Onun için AK Parti seçim başarılarında imzası ve emeği bulunan her bir kardeşime şükranlarımı sunuyorum” dedi.

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer ise, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, zamanın ruhuyla hareket eden, siyasetini istişareyle yürüten devlet ve millet adamı olduğunu belirterek, “Recep Tayyip Erdoğan, inandığı dava uğruna canını feda edecek kadar cesur, yürekli bir liderdir. Recep Tayip Erdoğan milletin adamı, gücünü milletten alan, millet dışında hiçbir güç tanımayan, AK Parti dışında siyasi partilerin de gıpta ile baktığı bir liderdir. Böyle bir lidere davada yol arkadaşı olmak en büyük şeref ve onurdur” ifadelerinde bulundu.

AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer de birlik ve beraberlik içerisinde Yozgat’a hizmet edeceklerini vurgulayıp, kongrenin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal da, kongrenin Yozgat’a ve ülkeye hayırlı olması dileğinde bulundu.

BOĞAZLIYAN TAM KADRO YER ALDI

Adalet ve Kalkınma Partisi Yozgat 7. Olağan Kongresi’ne AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı’da büyük bir katılım gerçekleştirdi. Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit ve Ovakent Belediye Başkanı Yusuf Büyük ile AK Parti Boğazlıyan Kadın Kolları ve Gençlik Kolları başkan ve üyeleri ile çok sayıda Boğazlıyan’dan katılımın gerçekleşti.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı bağlantı ile katılım sağlayarak onurlandırdığı 7. Olağan İl Başkanlığı Kongremizi coşku ve heyecanla gerçekleştirdik. İl Başkanlığımıza seçilen Sayın Yusuf Başer ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, kongrenin hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

15.01.2021

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM