• DOLAR
  %0,05
 • EURO
  %0,06
 • ALTIN
  %-0,17
 • BIST
  %0,47
YOZGAT’TA ‘HAYATI AYDINLAT’TI

YOZGAT’TA ‘HAYATI AYDINLAT’TI

Hayatı Aydınlat Projesi ile engelli vatandaşlara ‘enerji’ olan CK Enerji Çamlıbel Elektrik, Yozgat Valiliği’ne akülü sandalye şarj istasyonu kurdu. Ücretsiz olarak hizmet vermeye başlayan ve daha önce Sivas ve Tokat’ta birer şarj istasyonu kuran CK Enerji Çamlıbel Elektrik, Yozgat’la birlikte istasyon sayısını da 3’e çıkarmış oldu.

Sosyal sorumluluk projeleri ile sektörde öne çıkan CK Enerji Çamlıbel Elektrik, engelli vatandaşların hayatın içinde yer almasına destek olmak hedefiyle başlatılan Hayatı Aydınlat Projesi çerçevesinde Yozgat Valiliği’ne akülü sandalye şarj istasyonu kurdu.

Yozgat Valilik binası içinde yer alan istasyonda engelli vatandaşlar akülü araçlarını ücretsiz olarak şarj edebilecekler.

CK Enerji çatısı altında 2016 yılında başlatılan Hayatı Aydınlat Projesi’ni görevli tedarik şirketi olarak hizmet verdiği Sivas, Tokat ve Yozgat’a taşıyan CK Enerji Çamlıbel Elektrik, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ve Tokat Engelliler Parkı’ndan sonra üçüncü akülü sandalye şarj istasyonunu Yozgat’ta devreye aldı.

Yozgat Valisi Kadir Çakır, CK Enerji Çamlıbel Elektrik’e hayata geçirdikleri bu özel proje ve valilik içinde kurdukları istasyon için teşekkür etti.

‘ÇALIŞANLARIMIZDAN DESTEK ALIYORUZ’

CK Enerji Çamlıbel Elektrik Genel Müdürü İbrahim Yalçın Tekin de, “Çalışanlarımızın da destek verdiği Hayatı Aydınlat Projesi kapsamında düzenlediğimiz Hayatı Aydınlat Konserleri’nden elde edilen gelirle engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak adımlar atma gayretindeyiz.

Bu kapsamda kentin en işlek noktalarına akülü sandalye şarj istasyonları kurarak engelli vatandaşlarımızın rahatça dışarıya çıkmalarına destek olmaya çalışıyoruz. Sivas ve Tokat’tan sonra bugün de Yozgat’ta valilik binası içinde kurduğumuz istasyonumuzun açılışını yapıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Sayın valimize bugüne kadar bize verdiği destek için teşekkürlerimi sunarken istasyonumuzun ilimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM