• DOLAR
  %0,07
 • EURO
  %0,09
 • ALTIN
  %0,11
 • BIST
  %5,16
YÜCELLER AVM AÇILDI

YÜCELLER AVM AÇILDI

İlçemizde kaliteli ve ferah alışverişin yeni adresi olma yolunda giyim sektörü alanında lider markaları bulunduran Yüceller AVM kapılarını müşterilerine açtı.

İşletmeciliğini iş insanlarından Yılmaz Yücel’in yaptığı ve Boğazlıyan’da giyim sektörüne yeni bir soluk getirecek olan Yüceller AVM ziyaretçilerine kapılarını açtı. Bölgeye değer katacak olan AVM sosyal ve kültürel dönüşüme de öncülük edecek.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Belediye Başkan Yardımcıları Feramuz Bozoğlu ve Latif Manyas ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sinan Yazılıtaş, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve davetlilerin katılımıyla Çarşı içi Boğazlıyan Adalet Sarayı karşısında gerçekleşen açılışa vatandaşların da ilgisi de olağanüstü oldu.

Duaların okunmasının ardından Yüceller AVM’nin açılışı gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın açılış kurdelesi kesmesi ve İşletme sahibi Yılmaz Yücel’in tebrikleri kabulünün ardından, sıcak sohbetlerle devam etti. İşletme sahibi, açılışa gelen bütün konuklarına teşriflerinden dolayı teşekkürlerini iletirken, Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, yeni işletmenin yapacağı ticaretle hem ilçe hem de ülke ekonomisine katkı sağlayacağını ifade etti, hayırlı olması temennisinde bulundu.

İşletme sahibi Yılmaz Yücel ise, “Kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden kıymetli Boğazlıyanlı hemşerilerimize hizmete devam ediyoruz. Çarşı içerisinde yeni iş yerimizin açılışını gerçekleştirdik. Yine kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden işlerimize devam edeceğiz. Çok uzun yıllardan buyana giyim sektöründe aile büyüğümüz, kıymetli babamız Mehmet Ali Yücel ile birlikte Boğazlıyan halkına hizmet veriyoruz. Amacımız müşterilerimizin memnuniyetidir” açıklamasında bulundu.

Yücel, “Açılış dolayısıyla gerek işletmemizi ziyaret eden gerekse çiçek göndererek bizleri onurlandıran kıymetli kamu kurum ve kuruluşlar ile esnaflarımıza ve dostlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM