• DOLAR
  %0,16
 • EURO
  %0,05
 • ALTIN
  %0,26
 • BIST
  %5,16
YÜKSEK DÜZEYLİ İŞ DİYALOĞU

YÜKSEK DÜZEYLİ İŞ DİYALOĞU

Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası’nın da dahil olduğu, kurulması planlanan Boğazlıyan Mesleki Eğitim Merkezi için ön çalışma programı kapsamında Berlin ve Viyana’da düzenlenen programda, Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Mustafa Çağrı Kılıç,  Avrupa ve Türkiye’den iş dünyası temsilcileri bir araya geldi.

MESLEKİ EĞİTİME BOĞAZLIYAN TSO DAMGASI

TEBD (Turkiye-EU Business Dialogue) kapsamında aralarında Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası’nın içerisinde bulunduğu STK temsilcileri Berlin ve Viyana’da düzenlenen çalıştayda bir araya geldi.

TEBD (Turkiye-EU Business Dialogue) kapsamında ve desteğiyle Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası, İstanbul Ticaret Odası, İstanbul Sanayi Odası, Ankara Sanayi Odası, Bursa Ticaret Borsası, Eskişehir Sanayi Odası, Konya Sanayi Odası, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası ve Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası temsilcilerinin katılımıyla 5-10 Eylül tarihleri arasında Berlin ve Viyana’da çalışma ziyareti düzenlendi.

Ziyarette, mesleki eğitim konusunda Berlin ve Viyana’da uygulanan ikili sistem hakkında bölgedeki Oda Birlikleri ve Mesleki Eğitim Merkezleri tarafından katılımcılara bilgilendirme yapıldı. Sistemin işleyişi hakkında bilgi edinmek amacıyla işletmeler de yerinde ziyaret edildi.

Ayrıca Oda sistemlerinin karşılaştırılması amacıyla Almanya Ticaret Odası, Berlin Ticaret Odası ve Avusturya Ticaret Odası ile çalışmalar yapıldı.

İlçemizden yaptığı başvuruyla başarılı bulunan Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Mustafa Çağrı Kılıç, Organize Sanayi Bölgesi ile birlikte bölgede kurulması için çalışmalara dahil olunan Boğazlıyan Mesleki Eğitim Merkezi için bir ön çalışma olan ziyaret için imkan sağlayan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne, TEBD Proje Yöneticileri, TOBB temsilcileri ile Boğazlıyan TSO Başkanı Öcal Öcalan’a ve katılımcılara teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM