• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %0,09
 • ALTIN
  %-0,42
 • BIST
  %2,74
YÜREĞİMİZ DE DUALARIMIZ DA KALBİMİZDE DE SİZİNLE

YÜREĞİMİZ DE DUALARIMIZ DA KALBİMİZDE DE SİZİNLE

Gün birlik ve beraberlik günüdür

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Kahraman Türk Ordumuzun bölge ve dünya barışına katkı sağlayacağı ‘Barış Pınarı Harekatı’na katılan Mehmetçiklerimize dua ediyor, harekatın başarıyla sona ermesini, bölgeye huzur ve güven getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Fırat’ın doğusundaki terör odaklarını temizlemeyi ve bölge güvenliğini arttırmayı hedefleyen Barış Pınarı harekatı başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile Fırat’ın doğusunda yuvalanan terör odaklarının temizlenmesi, bölgede barış koridorunun oluşturulmasını hedefleyen ‘Barış Pınarı Harekatı’na bir destek de Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’dan geldi.

“Gün birlik ve beraberlik günüdür” diyen Başkan Coşar, “Ülkemize ve milletimize yönelik oynanan oyunların bozulması, bölgeye barış, huzur ve güvenin getirilmesini hedefleyen ‘Barış Harekatı’nın başarıyla sonuçlanmasını diliyorum” dedi.

Başkan Coşar, harekata katılan kahraman askerlerimizin bölgede yuvalanan terör odaklarını temizleyerek ülke güvenliğimize katkı sağlamaları elbette Türkiye’nin bölünmez bütünlüğü ve bölge barışı için büyük önem taşımakta olduğunu vurgulayarak, “Gün birlik ve beraberlik olma günüdür. Barış Pınarı Harekatını milletçe kenetlenerek desteklemek, harekata katılan Mehmetçiklerimize elimizden gelen her türlü desteği vermek, dua etmek hepimizin ortak görevi. Harekatın sadece ülkemizin güvenliği için değil bölge ve dünya barışına da önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum. Allah Mehmetçiklerimizin yar ve yardımcısı olsun” şeklinde konuştu.

Başkan Coşar, “Fırat Kalkanı Operasyonu ile başlayan ve Zeytin Dalı Harekatı ile devam eden, bölgeye barış ve huzur getirmeye yönelik operasyonlar, devletimizin gördüğü lüzum üzerine, Fırat’ın doğusuna yönelik olarak devam edecektir. Bu vesileyle, Barış Pınarı Harekatı’nda kahraman ordumuza muvaffakiyet dilerken, yüreğimiz de dualarımız da kalbimizde sizinle. Allah yar ve yardımcınız olsun” ifadelerinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM