• DOLAR
  9,2620
  %0,92
 • EURO
  10,7921
  %1,11
 • ALTIN
  526,44
  %-0,64
 • BIST
  1.410
  %-0,16
Zirvede Bırakmak Önemli

Zirvede Bırakmak Önemli

Sırçalı Belediye Başkanı Tamer Gümüş, 2009-2019 yılları arasında görev yaptığı beldede, önemli çalışmalara imza attığını belirterek, “2019 Mart ayında yapılacak olan seçimlerde aday değilim açıklaması” yaptı.

Sırçalı’da başarılı hizmetlere imza atan Belediye Başkanı Tamer Gümüş, “Bu bir veda değildir. Bu davanın neferi olmaya her zaman devam edeceğim” dedi.

Sosyal paylaşım sitesinden bir açıklama yapan Sırçalı Belediye Başkanı Tamer Gümüş; “Beldemizde 2009-2019 yılları arasında 2 dönemdir Sırçalı Belediye Başkanı olarak kasabama hizmet etmekteyim. 2009 yılında göreve geldiğimde eksikleri bir bir tespit ederek hızlı bir şekilde projelendirme Çalışması yaparak Beldeme  AK Parti’nin verdiği güç ve destek ile birlikte Mevlana ve Fatih Mahalleleri olmak uzere Beldemizde alt yapı projeleri, üst yapı Projeleri, Sosyal Projeler, Tarımsal Projeler, Spor Tesisleri, Belediyemiz Araç parkı  İstihdam ve  ismini sayamadığımız bir çok projelere bölgesel anlamda ev sahipliği yaparak hem beldemizi sizlerin sayesinde AK Partimizi  üst seviyelere çıkardık” diye konuştu.

Başkan Gümüş, açıklamasında şunları kaydetti.

“Sevgili hemşehrilerim bana iki dönemdir vermiş olduğunuz görevi layıkı ile yürüttüm ne ailemi ne yakınlarımı üzecek bir iş yapmadım, hep gönlü Sırçalı hasreti sevdası ile yanan gecesini gündüzüne  katan bir kardeşiniz bir evladınız olarak şunu belirtmeliyim ki önümüzdeki yerel seçimlerde kan bağı olan akrabamın belediye başkan adayı olacağını açıklamasından dolayı siyasi ortamda karşı karşıya gelmemek adına hem şahsıma ve hem partime zarar vereceğini düşündüğüm için yeni döneme ailem ve kendimin kararım ile aday olmayı düşünmediğimi ve zirvede bırakmayı belirtmek isterim.

Ak partimizin beldemizde göstereceği adayın arkasında olacağımı belirtmek isterim. Her zaman partimle çalışmaya devam edeceğim partimin çıkarları doğrultusunda partimin bana uygun göreceği işte çalışmaya ve hizmet etmeye devam edeceğim. Bu davada bana emeğini esirgemeyen basta aileme çocuklarıma Annem ve Babam ile ailem yakınlarım, beni sevenlere ve benden desteğini esirgemeyen başta siz Sırçalı’lı hemşehrilerime emeği olup gönlü benle olan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

Ayrıca, çalışma döneminde beraber çalıştığım meclis üyelerimize fedakar personelimize iyi ve kötü günümde destek olan başta Sayın Bakanımız Bekir Bozdağ’a, Yozgat Milletvekilimiz  Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcımız Sayın Yusuf Başer’e AK davada üzerime düşen hizmetlerde emeği olan herkese desteklerinden ötürü  ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Bu bir veda değildir. Bu davanın neferi olmaya her zaman devam edeceğim, bu davada güzel dostluklar kazandım hayatın güzelliklerini yaşadım istenmeyen olayları da, arkadaşlığı da dostluğu da iyi günüde kötü günüde yaşadım hepsi bana bir tecrübe oldu. Saygı ve sevgilerimle sizleri yürekten selamlıyorum Allah’a emanet olun.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM