• DOLAR
  13,4889
  %0,13
 • EURO
  15,2836
  %0,08
 • ALTIN
  797,37
  %0,49
 • BIST
  2.011,16
  %-0,15
Zorluaslan’a sevgi gösterisi

Zorluaslan’a sevgi gösterisi

Boğazlıyan’da bir süre önce bir ilk’i oluşturup, muhtarların ve sevenlerinin desteğini alarak İl Genel Meclis Üyeliğine aday adaylığını açıklayan Yoğunhisar Köyü Muhtarı Halil İbrahim Zorluarslan, yoğun kalabalık eşliğinde geldiği AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatında aday adaylığı başvuru formunu AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci’ye teslim etti.

-“SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI”-

Bir süre önce Kasaba, Köy ve Merkez mahalle muhtarlarının katılımı ile İl Genel Meclis Üyeliğine aday adaylığını açıklayan Yoğunhisar Köyü Muhtarı Halil İbrahim Zorluarslan, resmi başvurusunu sevenleri eşliğinde yaptı.

10 yıllık Muhtarlık ve Köylere Hizmet Götürme Birliği’nde de üyelik görevlerini yürüten Zorluaslan, “Kutlu dava güçlü Türkiye için benim de Boğazlıyan halkımıza hizmet için sözüm var. Ham hayallerle değil, somut planlarla ve hedeflerle karşınızda olmak istiyorum. Güler yüzlü etkin ve kaliteli hizmet sunmak öncelikli hedefimdir. İnsanımızı mutlu etmek için çalışmak, Boğazlıyan’ımız kasabalarımız ve köylerimiz de hep birlikte beraber bir tarih yazmak istiyorum. Çünkü insan en değerli varlıktır, nimettir, insana hizmet Mevlama hizmettir. Bunun idrakına varmış bir partinin temsilcisi olmaktan gurur ve onur duyuyorum. Her şey Boğazlıyan için” dedi.

-“İLK BAŞVURU ZORLUASLAN’DAN GELDİ”-

AK Parti’den İl Genel Meclisi üyeliği için aday adaylığına ilk başvuran kişi Halil İbrahim Zorluaslan, oldu.

Yoğun kalabalık ve sevenlerinin eşliğinde  geldiği AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatında aday adaylığı başvuru formunu AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci’ye teslim eden Zorluaslan’ı tebrik eden Başkan Osman Düğenci, “Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Hepimizin ortak amacı hizmet etmek. Sayın Zorluaslan’ın İl Genel Meclis Üyeliği için aday adaylığı başvurusunu aldık. Çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum” dedi.

“Boğazlıyan halkına hizmet için sözümüz var, İstikrarın sürmesi için aday adayı oldum” diyen Halil İbrahim Zorluaslan, “Benim hedefim hiç bir zaman mevki makam değil amacım sadece millete hizmet, dolayısıyla günümün çoğunluğu halkımızla iç içe geçiyor. Sorunları çok iyi anlıyorum, halka hizmet hakka hizmet diyerek halkıma hizmet için buradayım. Durmak yok yola hep birlikte devam diyorum” diye konuştu.

İnanç ve kararlılıkla hizmet üretmenin, burada yaşayan insanların sorunlarını en aza indirmenin, bilgi ve birikimin verdiği enerjiyi en verimli şekilde kullanarak hizmet için aday adayı olduğunu vurgulayan Zorluaslan,  AK Parti sayesinde ülkede her alanda yaşanılan gelişme ve ilerleme hamlesinin Boğazlıyan’da da en iyi örneği olmak için, var gücüyle çalışacağına vurgu yaptı.

Zorluarslan, “Sayın Bakanımız, milletvekilimiz, il ve ilçe başkanımız bizleri bu göreve layık gördüğü takdirde aday adayıyım. 10 yıllık Muhtarlık ve Köylere Hizmet Götürme Birliği’nde üyelik görevlerinde bulundum. Hangi köyümüzün ne gibi sorunları var, hepsini biliyorum. Çıktığım bu hizmet yolunda hizmetin en iyisini yapmaya söz veriyor, AK Parti’den Boğazlıyan İl Genel Meclis Üyeliği’ne aday adayı olduğumu açıklıyorum” şeklinde konuştu.

Aday adaylığına talip olan tüm isimlerin Boğazlıyan’ı en iyi şekilde hizmet edecek kapasitede olduğunun altını çizen Zorluaslan, “Boğazlıyan için bir olacağız, birlik olacağız ve seçimleri kazanmak için var gücümüzle çalışacağız. Halkımızın talep ve değerli muhtarlarımızın da yönlendirmeleri bu kararı almamda etkili oldu. Kararın halkımıza, ülkemize ve tüm kardeşlerimize hayırlar getirmesini diler,beni bu günde yalnız bırakmayan dostlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM